KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12224520
nr 1222 4520
Maja Fjaestad
(1873-1961), Sverige
Träsnitt, Sommarblommor, signerad, bladets mått: 20x16
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 10 december 2018
kl 20:57:50
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr
Maja Fjaestad
Läs mer om Maja Fjaestad